Хозяйственное право

15 мая 2020

Webinaria mec. Skoryckiego dla przedsiębiorców!

Okres zamrożenia gospodarki i tzw. kwarantanny związany z pandemią koronawirusa nie oznaczał zamrożenia pracy ani Kancelarii, ani naszych Klientów. 

 

Mec. Skorycki poprowadził dwa webinaria adresowane do przedsiębiorców:

  • 02.04.2020 r. odbyło się webinarium dla startup’ów pt. „Wybór optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej. Działalność gospodarcza w czasie kryzysu”. Webinarium mec. Skorycki przeprowadził w ramach współpracy z Fundacją Ashoka Innowatorzy dla Dobra Publicznego,
  • 14.05.2020 r. miało miejsce webinarium dla przedsiębiorców-obcokrajowców, nt. rozwiązań w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej. To wydarzenie zostało przygotowane we współpracy z Fundacją Polskie Forum Migracyjne.

Mimo niekorzystnej sytuacji, wspieraliśmy Klientów w staraniach o realizację wytyczonych planów strategicznych na bieżący rok oraz o utrzymanie stałej płynności finansowej. W ostatnim czasie, pośród innych naszych działań, złożyliśmy m.in. 17 pozwów w imieniu naszych Klientów. To był pracowity okres. Czekamy na rezultaty.

 

Miło nam nie tylko obserwować, ale i aktywnie wspierać zdeterminowanych przedsiębiorców. Kryzys w pewnym sensie wyrównuje szanse wielu firm. Już niedługo przekonamy się, kto maksymalnie wykorzystał okres kryzysu, a kto stracił.